Voorjaarscompetitie 2018: Competitieprogramma Senioren Holland-Noord
6e klasse - Poule C
14003 DI 30 jan 20:00 De Volewijckers 5 9  HBC 7 1
14001 VR 02 feb 20:15 TSTZ Haarlem 10 5 Heemskerk 4 5
14002 VR 02 feb 20:00 JOVO 9  9 GSV Heemstede 4 1
14005 DO 06 feb 20:00 Heemskerk 4 5 JOVO 9  5
14004 VR 09 feb 20:15  HBC 7 2 TSTZ Haarlem 10 8
14006 VR 09 feb 20:15 GSV Heemstede 4 2 De Volewijckers 5 8
14008 DI 13 feb 20:00 De Volewijckers 5 9 Heemskerk 4 1
14007 VR 16 feb 20:15 TSTZ Haarlem 10 0 JOVO 9  10
14009 VR 16 feb 20:15 GSV Heemstede 4 6  HBC 7 4
14010 DI 06 mrt 20:00 De Volewijckers 5 10 TSTZ Haarlem 10 0
14011 DI 06 mrt 20:00 Heemskerk 4 8 GSV Heemstede 4 2
14012 VR 09 mrt 20:00 JOVO 9  8  HBC 7 2
14013 VR 16 mrt 20:15 TSTZ Haarlem 10 10 GSV Heemstede 4 0
14013 VR 16 mrt 20:15  HBC 7 2 Heemskerk 4 8
14015 VR 16 mrt 20:00 JOVO 9  2 De Volewijckers 5 8
14016 DI 20 mrt 20:00 Heemskerk 4 5 TSTZ Haarlem 10 5
14017 VR 23 mrt 20:15 GSV Heemstede 4 1 JOVO 9  9
14018 VR 23 mrt 20:15  HBC 7 De Volewijckers 5
14021 DI 27 mrt 20:00 De Volewijckers 5 9 GSV Heemstede 4 1
14019 VR 30 mrt 20:15 TSTZ Haarlem 10 7  HBC 7 3
14020 VR 30 mrt 20:00 JOVO 9  6 Heemskerk 4 4
14023 DO 03 apr 20:00 Heemskerk 4 6 De Volewijckers 5 4
14022 VR 06 apr 20:00 JOVO 9  7 TSTZ Haarlem 10 3
14024 VR 06 apr 20:15  HBC 7 5 GSV Heemstede 4 5
14025 VR 13 apr 20:15 TSTZ Haarlem 10 2 De Volewijckers 5 8
14026 VR 13 apr 20:15 GSV Heemstede 4 4 Heemskerk 4 6
14027 VR 13 apr 20:15  HBC 7 0 JOVO 9  10
14029 DI 17 apr 20:00 Heemskerk 4 7  HBC 7 3
14030 DI 17 apr 20:00 De Volewijckers 5 8 JOVO 9  2
14028 VR 20 apr 20:15 GSV Heemstede 4 3 TSTZ Haarlem 10 7
Team Wedstrijd adres Postcode Plaats Telefoon
JOVO 9  Wachterliedplantsoen 1 1055 SB Amsterdam 06-15390356
GSV Heemstede 4 Frans Shubertlaan 37 2102 EK Heemstede 023-5290717
TSTZ Haarlem 10 Badhuisstraat 13 2012 CM Haarlem 023-5311011
De Volewijckers 5 Polderweg 300 1093 KP Amsterdam 020-6936459
 HBC 7 Cruquiusweg 39 2102 LS Heemstede 06-16687432
Heemskerk 4 Visserstraat 6-b  1964 ST Heemskerk 0251-232148